Aktualności
e-recepta
Rejestracja on-line
Histologia 3D
       

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas w Gdańsku jest nowoczesnym ośrodkiem zdrowia działającym na rynku prywatnych usług medycznych. Funkcjonuje w formie przychodni w jednej z gdańskich dzielnic.  Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami specjalistycznymi i diagnostycznymi oraz profesjonalnym gabinetem zabiegowym. 

Nasza przychodnia oferuje konsultacje z zakresu wielu specjalizacji: interny, laryngologii, ortopedii, okulistyki, ginekologii, dermatologii, urologii, hepatologii, endokrynologii, diabetologii  i innych.

W ramach gabinetu zabiegowego dostępne są specjalności , m.in. chirurgia ogólna, chirurgia dziecięca, onkologiczna, plastyczna, , urologia, laryngologia, drobne zabiegi okulistyczne.

 cms_sanitas_01.jpg

Centrum specjalizuje się w leczeniu zmian nowotworowych skóry. Leczenie onkologiczne prowadzone jest w oparciu o innowacyjną metodę - histologię 3D, cechującą się większą skutecznością oraz zminimalizowaniem negatywnych skutków estetycznych w stosunku do tradycyjnych metod.

Jako jedyni w Polsce nawiązaliśmy trwałą współpracę z prof. Helmutem Breuningerem z Kliniki Dermatochirurgii Uniwersytetu w Tybindze, międzynarodowym specjalistą w zakresie onkologii skóry, który udoskonalił metodę chirurgii mikrograficznej Mohsa. Jego modyfikacja została nazwana trójwymiarową histologią, zyskując międzynarodowe uznanie.

Nasz znakomity, wysoko wykwalifikowany zespół medyczny, przyjazny personel, a także nowoczesny sprzęt i estetyczne wnętrze zapewnią Państwu najwyższy komfort i jakość leczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 
 
O nas
Oferta
Onkologia skóry
 
 
© CMS Sanitas 2012 - 2013