facebook
Koronawirus
Aktualności
e-recepta
Rejestracja on-line
Histologia 3D
Chirurgia jednego dnia
Komfortowe warunki
             

Aktualności

Przyjdź i pokaż swoje stopy naszym specjalistom

Przyjdź i pokaż swoje stopy naszym specjalistom

Zapraszamy 10 czerwca w godz. między 10:00 a 15:00 na bezpłatne konsultacje specjalistyczne w zakresie pielęgnacji i leczenia stóp.  czytaj więcej >

 
 
Zmienione godziny pracy Centrum Sanitas

Zmienione godziny pracy Centrum Sanitas

Informujemy, iż 2 maja 2017 r. Centrum Sanitas będzie czynne w godzinach od 8:00 do 18:00.  Za utrudnienia przepraszamy.

Życzymy Państwu udanego i pogodnego długiego weekendu :-)

 
 
Odbieraj wyniki badań on-line

Odbieraj wyniki badań on-line

Wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjentów, od dzisiaj istnieje możliwość uzyskania wygodnego dostępu (on-line) do wyników badań zrealizowanych w Centrum Sanitas.  

Wszelkich informacji udzielą Państwu pracownicy rejestracji. 

Zapraszamy! 

 
 

Polub nas na Facebooku

Zapraszamy naszych Pacjentów i Sympatyków do odwiedzenia oraz polubienia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook. Dzięki niemu dowiedzą się Państwo o ciekawych ofertach i przydatnych poradach naszych specjalistów czy wydarzeniach organizowanych przez Centrum Sanitas.

Do zobaczenia w sieci :) 

 
 
Pokaż nam swoją skórę

Pokaż nam swoją skórę

10 września w godzinach 10:00 - 15:00 zapraszamy do Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas przy ul. Pilotów 21 w Gdańsku wszystkich, którzy chcą bezpłatnie zbadać niepokojące zmiany na swojej skórze pod kątem potencjalnego zachorowania na czerniaka. Zainteresowani będą mogli skorzystać z konsultacji ze specjalistami w dziedzinie dermatologii naszej placówki medycznej.

czytaj więcej >

 
 
Współpraca z PZU ZDROWIE SA

Współpraca z PZU ZDROWIE SA

Na wiosnę poszerzyliśmy współpracę o kolejnego ubezpieczyciela. Jest nim PZU ZDROWIE S.A. Dzięki kompleksowej, prywatnej opiece medycznej w Centrum Sanitas, użytkownicy pakietów zdrowotnych mogą być pewni, że otrzymują najwyższą jakość świadczonych usług.  czytaj więcej >

 
 
HIPOKRATES POMORZA 2016

HIPOKRATES POMORZA 2016

Zapraszamy do głosowania na lekarzy i pielęgniarki Centrum Sanitas w wielkim plebiscycie Hipokrates Pomorza 2016. Na laureatów czekają zaszczytne tytuły, statuetki i cenne nagrody.

Dziękujemy za oddane głosy :)

Zespół Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas. czytaj więcej >

 
 
Szczepienia przeciwko grypie

Szczepienia przeciwko grypie

Wychodząc na przeciw zbliżającej się jesieni, już teraz warto zaszczepić się przeciwko grypie, by móc cieszyć się dobrym zdrowiem!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty:

- 35 zł dla pacjentów, którzy złożyli deklarację POZ w naszej placówce,

- 70 zł dla pozostałych pacjentów prywatnych.

 

Po więcej informacji, prosimy o kontakt pod nr (58) 785-85-55. 

 
 
Terapia Płytkowymi Czynnikami Wzrostu (PRP)

Terapia Płytkowymi Czynnikami Wzrostu (PRP)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą leczenia PRP (Platelet Rich Plasma), czyli innowacyjnej, skutecznej i bezpiecznej biologicznej metody regeneracji tkanek.


czytaj więcej >

 
 

Biopsja mammotomiczna

Biopsję mammotomiczną wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, zabieg jest niebolesny. Nie zakłada się szwów chirurgicznych, nie ma blizny. Nie wymaga pobytu w szpitalu, nie wykonuje się jej na Sali operacyjnej, trwa kilkanaście minut. Otrzymujemy dokładny wynik histopatologiczny. czytaj więcej >

 
 
 
 
O nas
Oferta
Onkologia skóry
 
 
© CMS Sanitas 2012 - 2013