facebook
Koronawirus
Aktualności
e-recepta
Rejestracja on-line
Histologia 3D
Chirurgia jednego dnia
Komfortowe warunki
             

Aktualności

Polub nas na Facebooku

Zapraszamy naszych Pacjentów i Sympatyków do odwiedzenia oraz polubienia naszego profilu na portalu społecznościowym Facebook. Dzięki niemu dowiedzą się Państwo o ciekawych ofertach i przydatnych poradach naszych specjalistów czy wydarzeniach organizowanych przez Centrum Sanitas.

Do zobaczenia w sieci :) 

 
 
Pokaż nam swoją skórę

Pokaż nam swoją skórę

10 września w godzinach 10:00 - 15:00 zapraszamy do Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas przy ul. Pilotów 21 w Gdańsku wszystkich, którzy chcą bezpłatnie zbadać niepokojące zmiany na swojej skórze pod kątem potencjalnego zachorowania na czerniaka. Zainteresowani będą mogli skorzystać z konsultacji ze specjalistami w dziedzinie dermatologii naszej placówki medycznej.

czytaj więcej >

 
 
Współpraca z PZU ZDROWIE SA

Współpraca z PZU ZDROWIE SA

Na wiosnę poszerzyliśmy współpracę o kolejnego ubezpieczyciela. Jest nim PZU ZDROWIE S.A. Dzięki kompleksowej, prywatnej opiece medycznej w Centrum Sanitas, użytkownicy pakietów zdrowotnych mogą być pewni, że otrzymują najwyższą jakość świadczonych usług.  czytaj więcej >

 
 
HIPOKRATES POMORZA 2016

HIPOKRATES POMORZA 2016

Zapraszamy do głosowania na lekarzy i pielęgniarki Centrum Sanitas w wielkim plebiscycie Hipokrates Pomorza 2016. Na laureatów czekają zaszczytne tytuły, statuetki i cenne nagrody.

Dziękujemy za oddane głosy :)

Zespół Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas. czytaj więcej >

 
 
Szczepienia przeciwko grypie

Szczepienia przeciwko grypie

Wychodząc na przeciw zbliżającej się jesieni, już teraz warto zaszczepić się przeciwko grypie, by móc cieszyć się dobrym zdrowiem!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty:

- 35 zł dla pacjentów, którzy złożyli deklarację POZ w naszej placówce,

- 70 zł dla pozostałych pacjentów prywatnych.

 

Po więcej informacji, prosimy o kontakt pod nr (58) 785-85-55. 

 
 

Biopsja mammotomiczna

Biopsję mammotomiczną wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, zabieg jest niebolesny. Nie zakłada się szwów chirurgicznych, nie ma blizny. Nie wymaga pobytu w szpitalu, nie wykonuje się jej na Sali operacyjnej, trwa kilkanaście minut. Otrzymujemy dokładny wynik histopatologiczny. czytaj więcej >

 
 
Z nadmiernej potliwości się nie wyrasta.

Z nadmiernej potliwości się nie wyrasta.

W przypadku nadpotliwości pierwotnej, czyli takiej,  która nie wynika z innej choroby (choroby tarczycy, cukrzyca, choroba Parkinsona), nauka stwierdza, że przyczyna ma charakter genetyczny. Tym samym mało prawdopodobne jest, że pacjent „wyrośnie” z choroby. Nasz najstarszy pacjent ma 65 lat i powiedział: „50 lat czekałem na tę operację” czytaj więcej >

 
dr hab. n. med Tomasz Stefaniak
 
Terapia Płytkowymi Czynnikami Wzrostu (PRP)

Terapia Płytkowymi Czynnikami Wzrostu (PRP)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą leczenia PRP (Platelet Rich Plasma), czyli innowacyjnej, skutecznej i bezpiecznej biologicznej metody regeneracji tkanek.


czytaj więcej >

 
 
Bezpłatne konsultacje lekarza rodzinnego - NFZ

Bezpłatne konsultacje lekarza rodzinnego - NFZ

Miło nam poinformować, że od 1 października 2014 r. nawiązaliśmy współpracę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej. 

Serdecznie zapraszamy do złożenia deklaracji

i bezpłatnego korzystania z konsultacji lekarza rodzinnego.

czytaj więcej

 
 
Współpraca z SANEO S.A.

Współpraca z SANEO S.A.

Miło nam poinformować, że od września 2015 r. rozpoczęliśmy współpracę z firmą SANEO S.A. obsługującą platformę pakietów zdrowotnych Meedy. Osoby korzystające z usług Meedy będą mogły od tej pory korzystać ze specjalistycznych  usług zdrowotnych w placówce Centrum Sanitas. czytaj więcej >

 
 
 
 
O nas
Oferta
Onkologia skóry
 
 
© CMS Sanitas 2012 - 2013