facebook
Koronawirus
Aktualności
e-recepta
Rejestracja on-line
Histologia 3D
Chirurgia jednego dnia
Komfortowe warunki
             

Współpraca z TU ZDROWIE SA

Współpraca z TU ZDROWIE SA

Z początkiem czerwca 2014 r. rozpoczęliśmy współpracę z Towarzystwem Ubezpieczeń ZDROWIE SA w ramach Systemu OLS. Osoby ubezpieczone w TU ZDROWIE SA będą mogły od tej pory korzystać ze specjalistycznych  usług zdrowotnych w placówce Centrum Sanitas.

Ubezpieczenie Polisa ZDROWIE daje możliwość realizowania usług w innowacyjnym Systemie OLS -pozwalającego na przyznawanie świadczeń w systemie on - line.

W placówkach oznaczonych symbolem   usługi należy umawiać bezpośrednio w placówce, bez kontaktu z 24 h Infolinią Medyczną.

Dzięki Systemowi OLS zostaną sprawdzone uprawnienia Ubezpieczonego, bez konieczności kontaktu telefonicznego.

W placówkach, w których ceny nie przekraczają wysokości przyznawanego przez nas świadczenia (GGO - górna granica odpowiedzialności widoczna przy każdej usłudze w katalogu Świadczeń) Ubezpieczony nic nie dopłaca, usługa jest realizowana bezgotówkowoW innych dopłaca niewielką kwotę stanowiącą ułamek ceny pobieranej od pacjentów w tej placówce.

Pozostali ubezpieczeni (umowy ubezpieczenia zawarte lub odnowione przed 1 września 2013 r.) umawiają wizytę lekarską lub wykonanie innej usługi za pośrednictwem 24h Infolinii pod numerem telefonu 58 888 2 999.

 

Po więcej informacji, zapraszamy na stronę: www.tuzdrowie.pl


 
 
O nas
Oferta
Onkologia skóry
 
 
© CMS Sanitas 2012 - 2013