Aktualności
e-recepta
Rejestracja on-line
Histologia 3D
       

Witold Czuszyńskilek. med.

Absolwent gdańskiej Akademii Medycznej którą ukończył w 1991 roku. Specjalizację z okulistyki I stopnia (1995) i II stopnia (1999) odbył na Oddziale Okulistycznym Szpitala św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie pod kierunkiem ś.p. dr hab. med. Janusza Jabłońskiego, wieloletniego ordynatora i znakomitego nauczyciela. Na tym oddziale pracował od 1991 do 2007 roku. W tym czasie nabył doświadczenia w mikrochirurgii oka, zwłaszcza w zakresie operacji zaćmy, oraz laseroterapii i angiografii fluoresceinowej.

Od 1995 roku prowadzi własną praktykę okulistyczną, którą w 2003 roku poszerzył o działalność operacyjną.

Od końca 2008 roku ponownie współpracuje ze Szpitalem św. Wojciecha w Gdańsku-Zaspie gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem pacjentów z jaskrą, retinopatią cukrzycową i innymi chorobami siatkówki w Pracowni Laseroterapii i Angiografii Fluoresceinowej.

Wielokrotnie brał udział w Sympozjach Naukowych w Polsce i za granicą organizowanych przez European Society of Cataract and Refractive Surgery (ESCRS), na których były prezentowane prace jego współautorstwa.
Uczestniczył w bardzo licznych kursach doskonalących zarówno w kraju jak i za granicą, w tym w rocznym kursie dotyczącym chirurgii refrakcyjnej (m.in. laserowa korekcja wad wzroku) zakończonym sympozjum i szkoleniem u prof. J. Alio w Alicante w Hiszpanii w 2008 roku.

 

Specjalista z zakresu:

 
  • usunięcie zaćmy z wszczepieniem sztucznej soczewki
 
Okulistyka 
  • konsultacje specjalistyczne
 
 
 
 
O nas
Oferta
Onkologia skóry
 
 
© CMS Sanitas 2012 - 2013