facebook
Koronawirus
Aktualności
e-recepta
Rejestracja on-line
Histologia 3D
Chirurgia jednego dnia
Komfortowe warunki
             

Leczenie nowotworów w Centrum Sanitas

Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas specjalizuje się w leczeniu nowotworów skóry metodą chirurgii mikrograficznej Mohsa w modyfikacji prof. Helmuta Breuningera, czyli histologii 3D.

Nasze Centrum przystosowane zostało do najwyższych standardów medycznych, dzięki czemu stosowanie histologii 3D odbywa się na najwyższym europejskim poziomie. Nad pacjentami czuwa wykwalifikowany zespół medyczny, który tworzą doświadczeni specjaliści przeszkoleni w Klinice Dermatochirurgii w Tybindze przez prof. Helmuta Breuningera. Ponadto pozostajemy w stałej współpracy z prof. Breuningerem, który dzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Przebieg leczenia w Centrum Sanitas

Przed wykonaniem zabiegu pacjent jest konsultowany przez specjalistę co do jego kwalifikacji do zastosowania trójwymiarowej histologii. Pierwsza konsultacja odbywa się w Poradni Chirurgii Onkologicznej, w trakcie której podejmowane są decyzje dotyczące leczenia, potrzebnego znieczulenia (miejscowego lub ogólnego) oraz wyznaczane są dalsze konsultacje specjalistyczne i badania diagnostyczne.

Po wykonaniu niezbędnych badań wyznaczany jest termin zabiegu operacyjnego. W trakcie operacji pobierany jest materiał, który następnie wysłany zostaje do badania histopatologicznego. W tym czasie pacjent pozostaje na sali chorych. Następnie, jeżeli okazuje się to konieczne, ponownie docina się marginesy. Kiedy osiągnięta zostaje pełna czystość onkologiczna dokonuje się radykalnego zamknięcia rany. Następnie ubytek zostaje poddany rekonstrukcji plastycznej.

Pobyt w Centrum trwa kilka dni do czasu osiągnięcia pełnej czystości onkologicznej.

Po zabiegu niezbędne jest wykonanie kilku ambulatoryjnych kontroli pooperacyjnych do czasu wygojenia rany i zdjęcia szwów.

obrazekRejestracja (58) 785-85-55
Godziny przyjęć:
PN-PT 8:00 - 19:00
Laboratoryjny punkt pobrań:
PN-PT 8:00 - 11:00
возможность получения информация о предложении Sanitas по-русски:
Средам 08:00 - 11:00
 
 
O nas
Oferta
Onkologia skóry
 
 
© CMS Sanitas 2012 - 2013